II Niedziela po Bożym Narodzeniu

(05.01.2020)

1. Dziś Msza św. popołudniowa o godz. 15.45.

2. Jutro Uroczystość Objawienia Pańskiego. Podczas wszystkich Mszy św. błogosławieństwo kredy i kadzidła.

3. Msze św. w Uroczystość Objawienia Pańskiego tak, jak w każdą niedzielę.

4. Gościmy dziś w naszej parafii kleryka z WSD w Przemyślu. Przyjechał, aby podziękować
za ofiary składane w ciągu roku na rzecz seminarium. Przy tej okazji będzie rozprowadzał kalendarze na rok 2020.

5. W przyszłą niedzielę wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Po Mszy św.
o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich róż.

6. Dziś składka przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

7. Msza św w Słonnem w poniedziałek o godz. 10.00.

8.  Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża Świętej Marii MAGDALENY.

9. Ze względu na trwającą wizytę duszpasterską w parafii, Msze św w tym tygodniu odprawiane będą o godz. 6.30, od wtorku do soboty włącznie. Nie będzie
Mszy św. popołudniowych.

10. Spotkanie Chóru „Soli Deo” w piątek o godz. 18.00. Informujemy naszych sympatyków,
że w przyszłą niedzielę (12.01) w kościele Ojców Franciszknów Konwentualnych w Przymyślu
o godz. 19.00 odbędzie się koncert kolęd i pastorałek w naszym wykonaniu.

11. Dziękuję p.: Bogdan IWANICKI, Czesław GUJA, Tadeusz BUKOWIŃSKI za pracę na rzecz parafii.

12. Wójt Gminy Dubiecko zaprasza na Orszak Trzech Króli, jutro o godz. 14.00 na dubiecki rynek. Szczegóły na plakatach i internecie.