IV Niedziela Adwentu 2019

4 Niedziela ADWENTU
(22.12.2019)

1. Dziś Msza św. popoludniowa o godz. 15.45.

2. Jutro rocznica święceń biskupich ks. Abpa Adama SZALA, a we wtorek dzień jego imienin. Módlmy się w jego intencji.

3. We wtorek Wigilia Narodzenia Pańskiego. Wieczorem zasiadamy do wigilijnej wieczerzy, podczas której czytamy fragment z Pisma św. o Narodzeniu Jezusa, odmawiamy modlitwy i śpiewamy kolędy. Wykluczamy alkohol.

4. W środę Uroczystość Narodzenia Pańskiego. W czwartek Święto Św. Szczepana, pierwszego męczennika. Podczas Mszy św. o godz. 11.15 Błogosławieństwo owsa.

5. Msze św. w Boże Narodzenie i Św. Szczpana o godz. 7.00, 9.00 i 11.15. Nie będzie
w tych dniach Mszy św. popołudniowych.

6. We wtorek Pasterka o północy, godz. 24.00. W Słonnem o godz. 22.00.

7. Msza św. w Słonnem w Boże Narodzenie i Św. Szczepana o godz. 10.00.

8. W piątek Święto Św. Jana, Apostoła i Ewangelisty. Obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

9. W sobotę Święto Św. Młodzianków męczenników, w niedzielę Święto Świętej Rodziny.

10. W piątek i sobotę Msze św. rano. Nie będzie Mszy św. popołudniowych ze względu na wizytę duszpasterską.

11. Składka z Pasterki przeznaczona jest na Fundusz Ochrony Życia. Składka w dniu
Św. Szczepana przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

12. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża Świętej RÓŻY.

13. Dziękujemy p.: Dariusz i Radosław GRZEGORZAK, Krzysztof GRZEGORZAK, Tadeusz BUKOWIŃSKI, Adam KOTLARCZYK, Czesław GUJA, Wiesław KOPACKI, Andrzej GŁOWACZ, Kacper SZNILIK, Krzysztof MĘDRAŚ.

14. W sklepiku są do nabycia opłatki wigilijne.

15. Msze św. odprawiane będą w poniedziałek o godz. 6.30 i roraty o 16.30. We wtorek o godz. 6.30.