II Niedziela Adwentu 2019

2 Niedziela ADWENTU
Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP
(08.12.2019)

1. Dziś o godz. 15.30 nabożeństwo eucharystyczne i Msza św.

2. Po Mszy św. o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich róż.

3. Dziś dzień modlitw w intencji Kościoła na Wschodzie. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszek przeznaczona na ubogie Koscioły na Wschodzie.

4. W piątek od godz. 8.00 odwiedzimy chorych po domach z Sakramentami świętymi przed świętami. Do środy prosimy zapisywać obłożnie chorych u siostry w zakrystii.

5. Msza św, w Słonnem w środę o godz. 16.00.

6. W sklepiku do nabycia świece wigilijne, jako dzieło pomocy dzieciom.

7. Roraty odprawiane są codziennie o godz. 16.30. Prosimy dzieci, młodzież, dorosłych  do czynnego udziału.

8. W przyszłą sobotę ministranci rozniosą opłatki po domach parafii w DUBIECKU, PRZEDMIEŚCIU DUBIECKIM i NIENADOWEJ.

9. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża Błogosławionej JOLANTY.

10. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu.

11. Dziękujemy p.: Krzysztof GRZEGORZAK, Tadeusz BUKOWIŃSKI za pracę na rzecz naszej parafii w ubiegłym tygodniu.

12. Jutro odwiedzi Dubiecko Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Andrzej DUDA.
Spotkanie z prezydentem o godz. 18.30 w rynku dubieckim. Prosi się uczestników spotkania
o wcześniejsze przybycie na miejsce obecności Pana Prezydenta.

13. Spotkanie dla chórzystów w środę o godz. 18.00. Spotkanie dla KSMu w piątek o g. 16.30 na Mszy św.

14. W dniach 16 i 17 grudnia (tj. w poniedziałek i wtorek) w Domu KSM „Nadzieja” odbędzie się kiermasz ozdób i stroików bożonarodzeniowych w godzinach od 10.00 do 12.00. Ozdoby i stroiki wykonane są przez uczestników projektu „Dziennego Domu Pomocy” z terenu gminy Dubiecko. Serdecznie zapraszają organizatorzy.