XXXIV Niedziela Zwykła 2019

(24.11.2019)

1. Dziś o godz. 15.30 nabożeństwo za zmarłych polecanych w wypominkach
i Msza św.

2. Dziś po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Akt Poświęcenia Rodzaju Ludzkiego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Za odmówienie można zyskać odpust zupełny.

3. Msza św. w Słonnem w czwartek o godz. 16.00.

4. Za tydzień Pierwsza Niedziela Adwentu.

5. Pierwsza Msza św. w przyszłą niedzielę o godz. 6.00.

6. Zmiana tajemnic różańcowych i wystawienie Najświętszego Sakramentu będzie wyjątkowo w drugą niedzielę adwentu (8.12).

7. W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej.

8. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża Świętego FLORIANA.

9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w bieżącym prosimy: Krystyna GŁOWACZ, Danuta SZYMAŃSKA, Jadwiga KALINOWSKA, Małgorzata GRZECH,
Lucyna OSIADŁY.

10. Dziękuję tym osobom z Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży naszej parafii, którzy wzięli udział w uroczystościach w archikatedrze w dniu wczorajszym.

11. W ramach przygotowania repertuaru bożonarodzeniowego zapraszam wszystkich chórzystów i chętnych na spotkanie, które w tym tygodniu odbędzie się wyjątkowo w czwartek o godz. 18.00 w Szkoły Podstawowej w Przedmieściu Dubieckim.

12. Liceum Ogólnokształcące w Dubiecku zaprasza na wieczornicę historyczną, dzisiaj
o godz. 17:30 na sali gimnastycznej

13. ZAPOWIEDZI:

a) Krzysztof KLIMKOWICZ z Krzemiennej oraz Kinga BROŻYNA z Nienadowej   (Zapowiedź Druga)

b) Paweł NIEMCZEWSKI z Przedmieścia Dub. oraz Katarzyna CHRUŚCICKA z Dubiecka (Zapowiedź Pierwsza)