XXXIII Niedziela Zwykła 2019

(17.11.2019)
1. Dziś o godz. 15.30 nabożeństwo za zmarłych polecanych w wypominkach i Msza św.

2. Za tydzień Uroczystość Chrystusa Króla, ostatnia niedziela roku liturgicznego.

3. Msza św. w Słonnem w środę o godz. 16.00.

4. Dziś składka przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji.

5. W Uroczystość Chrystusa Króla przypada Święto patronalne Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Prosimy, aby członkowie tych grup parafialnych udali się w przyszłą sobotę do archikatedry przemyskieji i wzięli udział w tych uroczystościach.
Początek godz. 9.00.

6. Dziś po każdej Mszy św. młodzież Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży zbiera do puszek ofiary, które przezkazane zostaną na utrzymanie ubogich kościołów.

7.  Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża Świętej ELŻBIETY.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w bieżącym prosimy: Anna CHRUŚCICKA, Elżbieta PILCH, Zofia JASIŃSKA, Grzech JANINA, Agnieszka SKUBISZ.

9. Dziękuję p.: Bogdan KURASZ, Kazimierz ZIOŁO, Tadeusz BUKOWIŃSKI, Adam KOTLARCZYK, Jarosław SZNILIK, Czesław GUJA, Józef JANOWSKI, Wiesław SZYBIAK, Zygmunt MŁYNARSKI, Marian WĘGLARZ, Mateusz BAL, Jacek i Katarzyna HENDZEL, Wiesław KOPACKI,
Franciszek MARCINKOWSKI za pracę na rzecz naszej parafii w ubiegłym tygodniu.

10. Juz za niedługo Święta Bożego Narodzenia, w związku z tym zapraszam wszystkich chórzystów, oraz wszystkich chętnych parafian uzdolnionych wokalnie i instrumentalnie
do współpracy w przygotowaniu repertuaru kolęd, pastorałek oraz pieśni świątecznych. Zapraszam również chętną i uzdolnioną młodzież. Spotkanie w ŚRODĘ o godz. 18.00 w Szkole Podstawowej w Przedmieściu Dubieckim.

11. W piątek spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.

12. Liceum Ogólnokształcące w Dubiecku i Komitet Organizacyjny serdecznie zapraszają na wieczornicę patriotyczną, ktora odbędzie się 24 listopada (tj. przyszła niedziela)
o godz. 17:30 na sali gimnastycznej.

13. ZAPOWIEDZI:

Krzysztof KLIMKOWICZ z Krzemiennej oraz Kinga BROŻYNA z Nienadowej (Zapowiedź Pierwsza)