XXXII Niedziela Zwykła 2019

(10.11.2019)

1. Dziś o godz. 15.30 nabożeństwo różańcowe za zmarłych polecanych w wypominkach
i Msza św.

2. Jutro rocznica odzyskania niepodległości. Msza święta w intencji Ojczyzny o godz. 11.00.

3. Wójt Gminy Dubiecko również serdecznie zaprasza wszystkich na obchody święta niepodległości. Więcej szczegółów na plakacie.

4. Msza św. w Słonnem w środę o godz. 16.00.

5. W czwartek Msza św. tylko rano o godz. 6.30. Nie będzie Mszy św. wieczornej ze względu
na kongregację kapłańską.

6. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża Świętej KATARZYNY.

7. Dziękuję tym Parafianom, którzy wzięli udział w kongresie biblijnym w archikatedrze w dniu wczorajszym.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w bieżącym prosimy: Elżbieta SOWA, Agnieszka SZYBIAK, Renata SZYBIAK, Andrzej SZYBIAK, Anna PAWLIK.

9. Dziękuję Panom: Tadeusz BUKOWIŃSKI, Czesław GUJA, Zygmunt DZIACZYŃSKI,
Kazimierz ZIOŁO, Adam KOTLARCZYK, Zygmunt MŁYNARSKI, Tadeusz SURA, Marian WĘGLARZ, Andrzej GŁOWACZ, Zdzisław GROCHOWSKI, Wojciech BIELAŃSKI, Marek i Krystian SOWA, Wiesław SZYBIAK, Andrzej CHRUŚCICKI, Krzysztof SIWARSKI za pracę na rzecz naszej parafii w ubiegłym tygodniu.

10. W poniedziałek o godz. 10.00 w salce przy kościele spotkanie wszystkich chórzystów
i udział w obchodach patriotycznych.

11. W piątek spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży naszej parafii. Przypominamy, że spotkanie rozpoczyna się zawsze Mszą św. przygotowaną przez młodzież, następnie spotkanie w salce katechetycznej. Informujemy rodziców, że spotkanie to kończy się
o godz. 19.00 tej.