XXXI Niedziela Zwykła 2019

(03.11.2019)

1. Dziś o godz. 15.30 nabożeństwo różańcowe za zmarłych polecanych w wypominkach
i Msza św.

2. Przypominamy, że Msze św. popołudniowe odprawiane są o godz. 16.30.

3. Dziś składka przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji.

4. Msza św. w Słonnem w środę o godz. 16.00.

5. Dziękujemy Policji z Dubiecka i Strażakom za zabezpieczenie trasy procwsji podczas Uroczystości Wszystkich Świętych.

6. W sobotę 9 listopada w archikatedrze przemyskiej odbędzie się zapowiadany Kongres Biblijny. Początek o godz. 10.00. Prosimy Parafian oraz członków grup parafialnych, aby wzięli udział w tym wydarzeniu. Program Kongresu wywieszony na plakatach w przedsionku kościoła.

7. W poniedziałek 11 listopada zostanie odprawiona Msza św. w intencji Ojczyzny.

8. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża Świętej BERNADETY.

9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w bieżącym prosimy: Barbara JAMROZIK, Bernadetta SROKA, Beata SROKA, Grzegorz KURZEJA, Jan SENECZKO.

10. We wtorek o godz. 18.00 próba chóru parafialnego „Soli Deo”. W piątek spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży naszej parafii.

11. Wójt Gminy Dubiecko oraz Komitet Organizacyjny serdecznie zapraszają 10 listopada
tj. niedziela na godz. 17:00 do Kresowego Domu Sztuki na otwarcie wystawy poświęconej pamięci legionistów dubieckich oraz na godzinę 18:00 do Gminnego Ośrodka Kultury
na wieczornicę historyczną.