VII Niedziela Wielkanocna 2019

VII Niedziela Wielkanocna
WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE
(02.06.2019)

1. Dziś nabożeństwo eucharystyczne o godz. 15.30 i Msza św.

2.Po Mszy św. o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich róż.

3. Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, w archidiecezji święcenia diakonatu.
Po sumie procesja eucharystyczna wokół kościoła w intencji powołań.

4. Trwa nowenna przed Uroczystością do Ducha Świętego.

5. W przyszłą niedzielę po Mszach świętych zbiórka do puszek na powodzian.

6. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek i Pierwszy Piątek miesiąca. Spowiedź dla dzieci i młodzieży we czwartek od 16.00 do 17.00.

7. Spowiedź dla dorosłych w piątek od 16.00 do 17.00.

8. Spowiedź w Słonnem w piątek od 17.15 i Msza święta.

9. W sobotę w naszej archidiecezji święcenia prezbiteratu. Modlimy się w intencji kandydatów do święceń.

10. W niedzielę  Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – kończy się okres wielkanocny.

11. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

12. 16 czerwca w Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w JODŁÓWCE odbędzie się III Archidiecezjalny Zjazd Rodzin Wielodzietnych. Głównym pinktem tego zjazdu będzie Msza św. o godz. 11.00. Po eucharystii dzieci i całe rodziny czekają różne atrakcje. Prosimy, aby rodziny z naszej parafii udały się na te uroczystości.

13. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża Świętej ELŻBIETY.

14. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Anna WAŚKO, Agnieszka KOPACKA, Anna GALEJ, Teresa MAJDA, Mieczysława GĄSKA.

15. We wtorek o godz. 18.30 spotkanie chóru SoliDeo.

16. Dziękuję p.: Maria GĄSKA, Ryszard BINKO za pracę i życzliwość na rzecz naszej parafii.

17. Wójt Gminy Dubiecko, Klub Honorowych Dawców Krwi „Kropla Nadziei” oraz organizatorzy festynu rodzinnego w Piątkowej zapraszają na akcję honorowego krwiodawstwa w dniu 09 czerwca br. przy budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Tarnawce. Zbiórka krwi będzie trwała w godzinach od 10.00 do 14.00. Osoby które zdecydują się na oddanie krwi muszą posiadać przy sobie dowód osobisty oraz być po posiłku. Dla wszystkich zainteresowanych zostanie podstawiony nieodpłatnie autobus – wyjazd z Dubiecka o godzinie 11.30 z parkingu przy placu pomnikowym, a o godz. 11.40 z parkingu w  Nienadowej Dolnej. Planowany powrót około godziny 17.00.

18. ZAPOWIEDZI:

Mariusz PINDA z Przedmieścia Dub. i Justyna PASTERNAK z Bachowa   (Zapowiedź Pierwsza)