• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

 

 

...

 

III Niedziela Adwentu 2017

III Niedziela ADWENTU 
OGŁOSZENIA   PARAFIALNE
 
(17.12.2017)
 
1. Od soboty tj. od 17 do 24 grudnia przygotowujemy się bezpośrednio 
do Uroczystości Bożego Narodzenia.
 
2. W przyszłą niedzielę 4 niedzielę Adwentu wypada Wigilia Bożego Narodzenia. W przyszłą niedzielę nie będzie Mszy św. popołudniowej.
 
3. W środę 20 grudnia w naszej parafii spowiedź św. adwentowa w godz. od 9.00 do 12.00 i od 14.30 do 17.00. Spowiedź w Słonnem w środę od godz. 14.30 
do 15.30 i Msza święta. Prosimy wszystkich parafian, aby nie odkładali sakramentu pojednania i skorzystali ze spowiedzi w tym dniu.
 
4. W niedzielę dzień imienin Ks. Abpa Adama Szala, módlmy się w jego intencji.
 
5. W tym tygodniu od poniedziałku do piątku włącznie Msze św. odprawiane będą tylko rano, będą to msze św. roratnie, nie będzie eucharystii wieczorem ze względu na spowiedzi w parafiach dekanatu.
 
6. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą świętą 
o godz. 9.00 poprowadziła Róża Św. AGNIESZKI.
 
7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Marzena GRZEGORZAK, Joanna GRZEGORZAK, Beata SPŁAWŃSKA, Małgorzata BAL, Robert PANTOŁA, Maciej SURA.
 
8. Dziękuję p.: Janusz DARAŻ, Tadeusz SURA, Ryszard GRZEGORZAK, 
Tadeusz BUKOWIŃSKI, Zdzisław BARAN, Andrzej CHRUŚCICKI, Jakub DARAŻ, Dominik MICHALSKI, Łukasz PYRA, Radosław GRZEGORZAK, Dariusz GRZEGORZAK, Mariusz PÓŁCHŁOPEK.
 
9. Dzisiaj po Mszach św. młodzież z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży naszej parafii rozprowadza ozdoby bożonarodzeniowe oraz kartki świąteczne przez siebie przygotowane. Zachęcamy do nabycia. Dochód przeznaczony jest na fundusz młodzieżowy KSM.
 
10. We wtorek próba Chóru SoliDeo o godz. 18.00, na plebanii. 
W Piątek zaś cotygodniowe spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.
 
11. Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego w Dubiecku informuje, że szkoła przygotowuje się do obchodów jubileuszu 70-lecia istnienia. W związku z tym zaprasza się wszystkich absolwentów, byłych nauczycieli i pracowników do wzięcia udziału w tych uroczystościach, jak również bardzo prosi o poinformowanie swoich kolegów, znajomych o terminie zjazdu, który został ustalony na 29 września 2018 r. (sobota). Bliższe informacje będą podane później na stronach internetowych szkoły oraz w sekretariacie i w prasie.
 
Top