XXII Niedziela Zwykła 2018

(02.09.2018)

1. Dziś wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Po Mszy św. o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich róż.

2. Dziś o godz. 12.00 Msza św. dziękczynna za zbiory. Dożynki powiatowe.

3. Nabożeństwo eucharystyczne dziś o godz. 15.30 następnie Msza św.

4. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego jutro o godz. 8.00.

5. Spowiedź dla dzieci i młodzieży na rozpoczęcie roku szkolnego w czwartek od godz. 16.00.

6. Spowiedź dla dorosłych w piątek od godz. 16.00.

7. Spowiedź w Słonnem od godz. 17.15.

8. W sobotę Święto Narodzenia NMP.

9. Informacja dla rodziców kandydatów do bierzmowania. W najbliższą niedzielę (09.09), po Mszy św. o godz. 11.15 odbędzie się spotkanie organizacyjne dla rodziców młodzieży, która 17 października bieżącego roku przyjmie sakrament bierzmowania w naszej parafii.
Prosimy o obecność na tym spotkaniu.

10. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża Św. AGNIESZKI.

11. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Kazimiera KASZYCKA, Bernadetta SURA, Irena WOREK, Halina JAGODZIŃSKA, Urszula KURZEJA.

12. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

13. ZAPOWIEDZI:
Marcin SARNIKOWSKI z Bolestraszyc i Małgorzata TELEGA ze Śliwnicy - (Zapowiedź Pierwsza)