XI Niedziela Zwykła 2018r

XI Niedziela Zwykła
(17.06.2018)

1.  Dziś nabożeństwo czerwcowe o godz. 15.30, a następnie Msza św.

2. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.

3. W piątek o godz. 8.00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego.

4. Spowiedź dla dzieci i młodzieży na zakończenie roku w czwartek od godz. 16.00 do 17.00.

5. Msza św. w Słonnem w środę o godz. 16.00.

6. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża św. BERNADETTY.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Józefa BUKOWIŃSKA, Edyta PRZONAK, Halina BLACHARCZYK, Natalia TERESZCZAK, Zdzisław KARAŚ.

8. Spotkanie Akcji Katolickiej w piątek po Mszy św. wieczornej.

9. ZAPOWIEDZI:

a) Rafał SERAFIN z Dynowa i Iwona TERESZCZAK z Przedmieścia Dub. (Zapowiedź Druga)

b) Krzysztof SOWA z Dubiecka i Małgorzata SMOLIŃSKA z Bachórza (Zapowiedź Druga)

c) Sławomir SIUZDAK z Rzeszowa i Agnieszka MARTOWICZ ze Słonnego (Zapowiedź Pierwsza)

d) Mateusz BARAN ze Śliwnicy i Elżbieta CIOŁEK z Huciska Nienad. (Zapowiedź Pierwsza)

e) Paweł BULANDA z Winne-Podb. i Joanna HALINIAK z Piątkowej (Zapowiedź Pierwsza)

10. Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Dubieckiej zaprasza dzisiaj o godz. 17.00 do Kresowego Domu Sztuki na promocję Książki „Wrzosowisko – poemat Podkarpacki”.

11. W związku z 40 rocznicą wyboru Kard. Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową, prowadzimy akcję 40 lat / 40 historii = 1 Papież. Celem akcji jest zebranie świadectwo ludzi, na których życie wpływ wywarła osoba i nauczanie św. Jana Pawła II. Zachęcamy do wzięcia w niej udziału wszystkich, którzy osobiście spotkali się z Janem Pawłem II, pamiętają szczególnie wydarzenia pielgrzymek Ojca Świętego do Ojczyzny lub pod wpływem jego nauczania zmienili swoje życie.
(Zob. www.dzieło.pl/regulamin-akcji/)