IV Niedziela Wielkiego Postu 2018

IV Tydzień Wielkiego Postu
(11.03.2018)

1. Dziś o godz. 15.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i Msza święta na zakończenie rekolekcji.

2. Dziękujemy ks. Tomaszowi za głoszone słowo Boże podczas rekolekcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Bóg zapłać.

3. Droga Krzyżowa dla dzieci w piątek o godz. 16.00, o godz. 16.30 Msza św.
Po Mszy św. droga krzyżowa dla młodzieży i dorosłych, to nabożeństwo poprowadzi młodzież z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży wykorzystując ciekawe elementy pantomimy. Serdecznie zapraszamy.

4. Droga Krzyżowa i Msza św. w Słonnem w piątek o godz. 16.00

5. W środę społeczność szkolna Szkoły Podstawowej w Dubiecku będzie obchodzić dzień swojego patrona. Msza św. w intencji dzieci, nauczycieli i rodziców zostanie odprawiona w środę o godz. 10.00.

6. W poniedziałek 19 III odwiedzimy chorych w parafii z sakramentami świętymi
przed Wielkanocą. Prosimy zapisywać osoby obłożnie chore na listę w zakrystii od dziś do przyszłego piątku włącznie, podając numer domu i u kogo dany chory przebywa.

7. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża Świętej BRYGIDY.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Dorota TURCZYK, Bożena BURY, Marta BŁAHUT, Roman FRONT, Anna TERSZCZAK.

9. Bóg zapłać p.: Mariusz HADRO, Janusz OSIADŁY, Krzysztof GRZEGORZAK za pracę na rzecz parafii w ubiegłym tygodniu.

10. Przypominamy, że Msze św. w tygodniu odprawiane są rano o godz. 6.30 i wieczorem o godz. 16.30.

11. Informacja dla rodziców dzieci komunijnych: Odbiór gotowych strojów komunijnych dla dzieci z klas 3 odbędzie się w sobotę 17 marca w Domu Sióstr. Na godzinę 9.00 zapraszamy dziewczynki, a na godz. 9.30 chłopców.

12. SPOTKANIA DUSZPASTERSKIE:

- W poniedziałek po Mszy św. spotkanie lektorów i ministrantów