III Niedziela Wielkiego Postu 2018

III Tydzień Wielkiego Postu
(04.03.2018)

1. Dziś o godz. 15.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i Msza święta.

2. Dziś wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja eucharystyczna.
Po Mszy św. o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich róż.

3. W czwartek modlimy się w intencji kobiet.

4. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

5. W piątek nie będzie drogi krzyżowej dla dzieci o godz. 16.00, ponieważ dzieci i młodzież będą mieć to nabożeństwo w ramach rekolekcji szkolnych.

6. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża św. KAROLINY.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Justyna PAWŁOWSKA, Grażyna ŻURAWSKA, Anna ROGÓŻ, Alicja PUCHYR, Zofia BEŚCIAK, Elżbieta KOCYŁO.

8. Droga Krzyżowa w Słonnem będzie w piątek o godz. 15.30 i Msza św.

9. W przyszłym tygodniu rozpoczynają się w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Zapoznajmy się w planem rekolekcji.

10. Informacja dla młodzieży naszej parafii od 2 klasy gimnazjum i starszej. W tym roku Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej (SMAP), odbędzie się w RADYMNIE w dniach 23-25 marca. Zachęcamy młodzież naszej parafii do udziału. Koszt uczestnictwa to 35 zł.
Zapisy do 6 marca.

11. Dziękuję p.: Krzysztof GRZEGORZAK, Adam KOTLARCZYK, Andrzej CHRUŚCICKI za pracę na rzecz naszej parafii w ubiegłym tygodniu.

12. W najbliższy piątek po Mszy wieczornej młodzież z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży naszej parafii będzie rozprowadzać cegiełki na zakup artykułów spożywczych dla Domu Dziecka w Zambii, a Afryce. Sierociniec prowadzą Siostry Służebniczki ze Starej Wsi.
Zachęcamy do złożenia dobrowolnej ofiary. Dziękujemy.

13. Spotkania Duszpasterskie:

- We wtorek spotkanie Chóru SoliDeo o godz. 18.00

- w czwartek po wieczornej Mszy św. odbędzie się spotkanie z ministrantami i lektorami.

- w piątek spotkanie Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży