II Tydzień Zwykły 2018

II Tydzień Zwykły

(14.01.2018)

1. W czwartek 18.01 rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Kto w czasie trwania tego tygodnia będzie uczestniczył w jakimś nabożeństwie z modlitwą o jedność, może zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

2. W piątek 19.01 wspomnienie Świętego Józefa Sebastiana Pelczara. Modlić się będziemy za naszą archidiecezję.

3. Msza św. w Słonnem w środę o godz. 16.00.

4. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża św. KLARY.

5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Renata JAKUBIEC, Elżbieta BACZA, Stanisław DARAŻ, Barbara SIETNIK, Bożen KRÓL.

6. Zapraszamy na spotkania duszpasterskie w tygodniu: We wtorek na Mszę św. zapraszamy Lektorów i Ministrantów, w piątek również eucharystią animowaną przez młodzież rozpoczyna się spotkanie Katolickiego Stowarzyszenie Młodzieży.

7. W tym tygodniu odbędą się spotkania formacyjne przygotowujące do sakramentu bierzmowania dla klas drugich gimnazjum oraz klas siódmych SP w Dubiecku i Przedmieściu Dubieckim. Zapraszamy więc: we wtorek oddziały A i B, w środę oddziały C i D oraz w czwartek klasy siódme. Przypominamy, że spotkania zawsze rozpoczynają się Mszą św. o godz. 16.30 a po niej spotkanie.

8. Wszystkich Chórzystów SoliDeo zapraszamy na próbę we wtorek na godz. 18.00
do budynku gimnazjum. Jednocześnie informujemy naszych, że w najbliższą niedzielę w kościele parafialnym pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w SIENIAWIE, nasz chór będzie animował Mszę św. o godz. 11.00, po której odbędzie się koncert kolęd i pastorałek. Proszę o mobilizację i odpowiedzialne podejście do tego wydarzenia wszystkich Chórzystów, a szczególnie głosy męskie.

9. W piątek po Mszy św. wieczornej Spotkanie Akcji Katolickiej na plebanii.

10. Dziękuję p.: Czesław GUJA, Tadeusz BUKOWIŃSKI, Dominik i Adam KOTLARCZYK, Krzysztof i Ryszard GRZEGORZAK za pracę na rzecz parafii w ubiegłym tygodniu.