Niedziela Chrztu Pańskiego 2018r.

Niedziela Chrztu Pańskiego

(07.01.2018)

1. Dziś o godz. 15.00 nabożeństwo eucharystyczne i Msza święta.

2. Dziś po Mszy św. o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich róż i
koncert kolęd w wykonaniu orkiestry dętej.

3. Wraz z dzisiejszą niedzielą kończymy w liturgii okres Bożego Narodzenia chociaż kolędy śpiewamy tradycyjnie do 2 lutego.

4. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Za życzliwe przyjmowanie nas w domach składamy parafianom podziękowanie. Za ławkami wyłożone są książeczki kolędowe. Prosimy Parafian z Dubiecka, Nienadowej, Wybrzeża i Winne-Podbukowina o zabranie ich do domów.

5. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

6. W przyszłą niedzielę w Tarnawce odbędzie się spotkanie opłatkowe Akcji Katolickiej z Dekanatu. Początek o godz. 15.00 w kościele w Tarnawce. Prosi się członków Akcji Katolickiej z parafii, aby udali się na to spotkanie.

7. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża św. JUSTYNY.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Anna MIERZWA, Elżbieta MOSUR, p. PAKUŁA, Katarzyna PAPIACKA, Piotr ŻURAWSKI, Zygmunt DZIACZYŃSKI.

9. Dziękuję p.: Andrzej CHRUŚCICKI, Dariusz GRZEGORZAK, Ryszard GRZEGORZAK, Tadeusz BUKOWIŃSKI za pracę na rzecz parafii w ubiegłym tygodniu.

10. W najbliższą środę po Mszy św. wieczornej spotkanie młodzieży klas trzecich gimnazjum, będzie ono miało formę indywidualnego zaliczenia kolejnej partii pytań katechizmowych. Prosimy o solidne przygotowanie.

11. W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie Apostolatu Maryjnego, natomiast w piątek spotkanie młodzieży z KSMu.