XXVIII Niedziela Zwykła 2017r.

XXVIII Niedziela Zwykła (A)

(15.10.2017)

1.  Dziś nabożeństwo październikowe o godz. 15.30 i Msza święta.

2. W środę Święto św. Łukasza. Modlimy się w intencji służby zdrowia.

3. W sobotę pielgrzymka Dzieła Pomocy Powołaniom do bazyliki archikatedralnej
w Przemyślu. Program pielgrzymki wywieszony jest na tablicy ogłoszeń w przedsionku kościoła.

4. Dziękujemy tym rodzinom, które wzięły udział w pielgrzymce rodzin do Jarosławia w dniu wczorajszym.

5. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach październikowych dzieci, młodzież i parafian.

6. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św.
o godz. 9.00 poprowadziła Róża Świętej ELŻBIETY.

7. Msza św. w SŁONNEM w środę o godz. 16.00.

8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: 5 osób z Przedmieścia Dubieckiego, od Państwa Haliga, domy od Bachórca

9. We wtorek na godz. 18.30 do budynku gimnazjum zapraszamy wszystkich Chórzystów.
W piątek na Mszę św. i spotkanie młodzież naszej parafii należącą do Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.

10. W ramach spotkań modlitewnych we wtorek na Mszę św. na godz. 16.30 i później na nabożeństwo różańcowe zapraszamy wszystkich gimnazjalistów oraz uczniów klas siódmych przygotowujących się do sakramentu bierzmowania. Przypominamy, że spotkanie jest obowiązkowe.

11. W środę podczas Mszy św. o godz. 11.30 swoje święto patronalne przeżywać będzie społeczność dubieckiego gimnazjum im. Świętego Jana Pawła II, w związku z tym zapraszamy na uroczystą eucharystię wszystkich uczniów, nauczycieli, wychowawców, rodziców oraz sympatyków.