XI Niedziela Zwykła 2017r

XI Niedziela Zwykła (A)
OGŁOSZENIA   PARAFIALNE
(18.06.2017)

1.  Dziś nabożeństwo czerwcowe o godz. 15.30 a następnie Msza św.

2. Trwa Oktawa Bożego Ciała, zachęcamy do udziału w procesjach eucharystycznych.
Zakończenie oktawy w czwartek, poświęcenie wianków oraz błogosławieństwo dzieci.

3. Msza św. w Słonnem na zakończenie oktawy i procesja, poświęcenie wianków oraz błogosławieństwo dzieci w czwartek o godz. 16.00.

4. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego w piątek o godz. 8.00. Pozostałe Msze św. w tym dniu o godz. 6.30 i 17.00.
W tym dniu nie obowiązuje post.

5. Spowiedź święta dla dzieci i młodzieży z okazji zakończenie roku szkolnego odbędzie się w środę od godziny 16.00.

6. W sobotę uroczystość odpustu parafialnego. Msze św. odprawiane będą o godz. 6.30, 11.00 z procesją wokół kościoła i o 17.00. Na mszę św. odpustową prosimy dzieci pierwszokomunijne w strojach oraz inne dzieci do sypania kwiatów podczas procesji eucharystycznej.

7. W związku z przygotowaniem odpustu parafialnego zapraszamy wszystkich chórzystów na próbę w najbliższy wtorek na godzinę 19.00 do budynku gimnazjum.

8. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża Bł. GENOWEFY.

9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Maria WAŚKO, Grażyna GRZEGORZAK, Halina MAZIARZ, Jolanta KLEPACKA, Agata PAWLUS, Bogusława PAWLUS.

10. Dziękuję Państwu: Mariusz GRAB, Mariusz STANISZEWSKI, Jacek HĘDZEL,
Zygmunt MIŚNIAKIEWICZ, Wiesław DUDZIAK, Paweł GRZECH, Gabriel SZCZYGIEŁ, pani Danuta ARMATA, Zdzisław ŁYSIK, Dariusz OZGA, Jakub i Kazimierz ZIOŁO, Zygmunt DZIACZYŃSKI, Adam KOTLARCZYK, Ryszard, Stanisław, Krzysztof GRZEGORZAK, Czesław GUJA, Mirosław, Ireneusz GÓRALEWICZ, Franciszek BIELEC, Józef BLECHARCZYK, Roman POTOCZNY, Stanisław FOSTACZ, Józef JANOWSKI, Tadeusz BUKOWIŃSKI, Karol i Ryszard BINKO, Mariusz HADRO za pracę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej w ubiegłym tygodniu.

11. We środę po Mszy św. wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej natomiast w czwartek Spotkanie Apostolatu Maryjnego.

12. ZAPOWIEDZI:

a) Przemysław GÓŁKIEWICZ ze Śliwnicy i Alicja PYTLOWANA z Babic  - Zapowiedź Druga

b) Jarosław LIS z Dubiecka i Izabela PAWŁOWSKA z Krzywczy - Zapowiedź Druga

c) Grzegorz KRÓL z Przed. Dub. i Marzena GÓRALEWICZ z Nienadowej - Zapowiedź Druga

13. Dziękuję tym parafianom, którzy przygotowali ołtarze na Boże Ciało.

14. Dziękuję Panu Komendantowi i Policji z Dubiecka za zabezpieczenie trasy podczas procesji Bożego Ciała oraz Strażakom z Dubiecka.

15. Zapraszamy serdecznie na pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Zakopanem oraz Sanktuarium Maryjnego w Ludźmierzu. Wyjazd 8 lipca (sobota). Koszt 80 zł. Zapisy u p. Agnieszki Binko. Szczegóły na tablicy ogłoszeń oraz stronie internetowej parafii.

16. We wtorek, 4 lipca 2017 r. wyruszy do Częstochowy po raz 37. Przemyska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Serdecznie zapraszamy chętnych do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Każdy pątnik zapisuje się u Księdza Przewodnika grupy, w której chce pielgrzymować. Tradycyjnie nasi parafianie pielgrzymują z grupą z kościoła św. Trójcy, tam również należy się zapisywać. Wszystkie informacje na temat Pielgrzymki można znaleźć na jej stronie pod adresem: www.pielgrzymka.przemyska.pl.