VI Niedziela Wielkanocna 2017r

VI Niedziela Wielkanocna 2017
OGŁOSZENIA   PARAFIALNE
(21.05.2017)

1. Dziś Nabożeństwo Majowe o godz. 15.30 a następnie Msza św.

2. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje (Dni Krzyżowe).
W te dni organizujemy procesje z intencją o Boże Błog. w pracy na roli i o urodzaje.

3. W tym tygodniu Msza św. w Słonnem, połączona z procesją o Boże Błogosławieństwo w pracy na roli i o urodzaje w środę o godz. 16.00.

4. W piątek początek nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

5. W najbliższą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

6. W przyszłą niedzielę Rocznica Komunii Świętej dla dzieci z klas czwartych podczas Mszy świętej o godz. 11.15. W związku z tym próba dla czwartoklasistów odbędzie się w środę o godz. 15.30

7. Spowiedź dla dzieci obchodzących rocznicę Komunii Świętej i ich rodziców w piątek od godz. 15.30.

8. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji.

9. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona jest na cele parafialne. Ofiary prosimy składać radnym parafialnym przy stoliku za ławkami. W tym roku planowany jest remont chrzcielnicy kamiennej z XV wieku, która pochodzi jeszcze z pierwszego kościoła w Dubiecku.

10. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża św. FLORIANA.

11. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Anna SIENKO, Józefa MAŚCIDŁO, Bożena POTOCZNY, Lucyna ŁOZA, Danuta GUDER, Tadeusz HALIŻAK .

12. Dziękuję Panom: Kazimierz ZIOŁO, Adam KOTLARCZYK, Franciszek BIELEC, Ireneusz GÓRALEWICZ, Zygmunt DZIACZYŃSKI, Janusz GRZEGORZAK, Roman POTOCZNY, Andrzej GŁOWACZ, Czesław GUJA, Zygmunt SZCZYGIEŁ, Jan MOSUR, Tadeusz BUKOWIŃSKI, Jan i Wiesław BACZA, Stanisław GRZEGORZAK, Tadeusz SURA za pracę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

13. SPOTKANIA  GRUP DUSZPASTERSKICH:

Wtorek – Ministranci oraz Grupa „Pomocnicy Maryi”

Czwartek – Apostolat Maryjny

Piątek – Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży

14. Dnia 28 maja, w przyszłą niedzielę w Jarosławiu odbędzie się MARSZ DLA ŻYCIA I RODZINY. Początek o godz. 12.15 w kościele Chrystusa Króla. Zachęcamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

15. ZAPOWIEDZI:

a) Grzegorz CHACHURA z Drohobyczki i Joanna ZATWARDNICKA z Przedmieścia Dubieckiego -  Zapowiedź Druga

b) Piotr KARTUSZ z Wybrzeża i Sylwia KIJANKA ze Śliwnicy - Zapowiedź Druga

c) Łukasz ŚWIRK z Huciska Nienadowskiego i Paulina BURY ze Śliwnicy - Zapowiedź Druga
Jesus james