V Niedziela Wielkanocna 2017r

Niedziela Wielkanocna 2017
(14.05.2017)

1. Dziś Msza św. popołudniowa o godz. 15.30. poprzedzona nabożeństwem majowym.

2. We wtorek Święto św. Andrzeja BOBOLI – Patrona Polski.

3. W tym tygodniu Msza św. w Słonnem w środę o godz. 16.00.

4. Próby dla dzieci klas trzecich przygotowujących się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej odbędą się we wtorek i czwartek o godzinie 15.00 w kościele.

5. W piątek od godz. 15.00 spowiedź dla dzieci klas trzecich przystępujących do Pierwszej Komunii Świętej, ich rodziców, chrzestnych i rodzin.

6. W niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11.00 dzieci klas trzecich przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej. Prosimy rodziców wraz z dziećmi, aby zgromadzili się przed kościołem w niedzielę o godz. 10.45.

7. Dziękuję rodzicom dzieci z klas trzecich za pomoc w posprzątaniu kościoła i jego obejścia na czas uroczystości komunijnych.

8. Dziękuję tym członkom Akcji Katolickiej, którzy wzięli udział w pielgrzymce do Strachociny w dniu wczorajszym.

9. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża św. Elżbiety.

10. Trwa miesiąc maj. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach: dzieci, młodzież i dorosłych.

11. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Agata KOTLARCZYK, Bernadeta OLEJCZYK, Jagoda HALIŻAK, Halina CHOMA, Paweł KURASZ, Zdzisław BURY.

12. Dziękuję Panom: Ryszardowi GRZEGORZAK i Ryszardowi BINKO za pracę naszej wspólnoty parafialnej w ubiegłym tygodniu.

13. SPOTKANIA DUSZPASTERSKIE:

Wtorek – Ministranci oraz Grupa „Pomocnicy Maryi"

Piątek – Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży

14. ZAPOWIEDZI:

a) Grzegorz CHACHURA z Drohobyczki i Joanna ZATWARDNICKA z Przedmieścia Dubieckiego - Zapowiedź Pierwsza

b) Piotr KARTUSZ z Wybrzeża i Sylwia KIJANKA ze Śliwnicy - Zapowiedź Pierwsza

c) Łukasz ŚWIRK z Huciska Nienadowskiego i Paulina BURY ze Śliwnicy Zapowiedź Pierwsza

V wielk