IV Niedziela Wielkanocna 2017r

IV Niedziela Wielkanocna 2017
(07.05.2017)

1. Dziś Msza św. popołudniowa o godz. 15.30. poprzedzona nabożeństwem majowym.

2. Dzisiejsza Niedziela Dobrego Pasterza to światowy Dzień Modlitw o Powołania.
Rozpoczyna ona Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele.

3. Dziś wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja eucharystyczna.
Po Mszy św. o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich róż.

4. W poniedziałek Uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika - Patrona Polski. Jest to dzień imienin Ks. Bpa Stanisława JAMROZKA. Osobę Solenizanta otaczamy naszą modlitwą.

5. Dziś o godz. 16.00 na ŁAZACH Msza św. przy kapliczce.

6. Dzisiaj po każdej mszy świętej młodzież naszej parafii z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży będzie rozdawać naklejki "Jestem za życiem nienarodzonych". Pozyskane ofiary przeznaczone zostaną na Dziecięce Hospicjum w Przemyślu. Zachęcamy do wsparcia.

7. W tym tygodniu Msza św. w Słonnem w środę o godz. 16.00.

8. W sobotę 13 maja w setną rocznicę Objawień Fatimskich o godz. 16.00 odbędzie się adoracja eucharystyczna, którą poprowadzi Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży. Adoracja zakończy się procesją wokół kościoła.

9. Trwa miesiąc maj. Zachęcamy dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w nabożeństwach majowych.

10. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na potrzeby Archidiecezji.

11. Na tablicy ogłoszeń na zewnątrz kościoła znajduje się Komunikat Dyrektora Podkarpackiego Oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa odnośnie dopłat bezpośrednich.

12. Dziękuję Panom: Jarosław SZNILIK, Andrzej CHRUŚCICKI, Adam KOTLARCZYK, Tadeusz BUKOWIŃSKI, Marek SOWA, Franciszek BIELEC, Zygmunt DZIACZYŃSKI, Kazimierz ZIOŁO za pracę i życzliwość na rzecz naszej wspólnoty parafialnej w ubiegłym tygodniu.

13. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła róża św. Katarzyny.

14. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Agata KOTLARCZYK, Bernadeta OLEJCZYK, Jagoda HALIŻAK, Halina CHOMA,Paweł KURASZ, Zdzisław BURY.

15. W sobotę 13 maja odbędzie się XXII Archidiecezjalna Pielgrzymka Akcji Katolickiejdo Sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Strachocinie. Prosimy członków Akcji Katolickiej,aby udali się z pielgrzymką do Strachociny indywidualnie prywatnymi samochodami. Początek pielgrzymki godz. 9.30.

16. Próby dzieci klas trzecich przygotowujących się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej odbędą się we wtorek, środę i czwartek o godz. 15.00 w kościele.

17. SPOTKANIA DUSZPASTERSKIE:

Wtorek – Ministranci oraz Grupa „Pomocnicy Maryi"

Piątek – Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży

Sobota godz. 16.00 – Uczniowie Gimnazjum przygotowujący się do Bierzmowania